DOĞANATEŞ VE GÜNSAN’IN ORTAKLAŞA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ŞALT ÜRÜNLERİ SEMİNERİ

Yenilikçi ürün çözümleri ile sektörde fark yaratan Günsan ve Doğanateş Elektrik, yeni nesil üretim teknolojisi sayesinde 3kA’den 6kA’e çıkan Günsan’ın Valta serisindeki yeni otomatik sigortaları gerçekleştirdiğimiz seminer ile elektrikçilerimizin beğenisine sunduk. Malatya 1. Osb’de bulunan Doğanateş Showroow’da gerçekleştirilen seminer başta Malatya olmak üzere Elazığ, Adıyaman ve Bingöl gibi Anadolu şehirlerimizden gelen misafirlerinizi ağırladık.
 
Toplantıda, 6kA otomatik sigortalar dışında, yeni ürünler arasında bulunan kaçak akım koruma anahtarı, kompakt şalter, kontaktör, termik röle  ve  kompanzasyon kontaktörü de tanıtıldı. 
Seminer sırasında daha yüksek ve kesintisiz performansı ile kullanıcılar için muhteşem bir deneyim sağlayan Valta serisindeki yeni nesil kompakt şalterler hakkında bilgi verilirken, kolay aksesuar montajı ile elektrikçilere sunulan daha hızlı, konforlu ve güvenli çalışma ortamından da bahsedildi. Numuneler üzerinden ürünleri inceleme fırsatı da bulan katılımcılar ürünlerin güvenlik odağı hakkında da bilgi sahibi oldu.
KATALOGLAR TANITIM FİLMİMİZ

FOTOĞRAFLARLA BİZ

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak için kurumsal sayfamıza, ürünlerimiz ile bilgiler için ürünlerimize göz atmayı unutmayın.
Hızlı iletişim için,
444 8 965